Nahrávám...

Poděkování našim zaměstnancům

Úvod / / Poděkování našim zaměstnancům

Dovolte, abych Vám jménem společnosti Erich Jaeger, s.r.o. srdečně poděkoval za Váš profesionální přístup v organizaci a provádění testování našich zaměstnanců na onemocnění COVID-19, které jsme museli provést v minulém týdnu z důvodu pozitivního nálezu naší zaměstnankyně. Velmi si toho vážím s ohledem na aktuální a nelehkou situaci v souvislosti s onemocněním COVID-19. Věřím, že společnými silami toto těžké období překonáme.

Ať se Vám daří.
Jaroslav Milota
Managing Director and Operations Director Europe


Vážená paní, Lipjaková,
jsem třídní učitelka studentů gymnázia, kterým jste výjimkou umožnili napsat písemnou část maturitní zkoušky. Chci Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu nám pomoci se situací, kdy se ministerstvo od nás odvrátilo a neprojevilo ani trochu vůle tuto nestandardní situaci řešit.

Jsem šťastná, že ještě jsou lidé, kteří nehledí v této i pro Vás velmi složité a vypjaté situaci, pomoci. Moc si Vašeho rozhodnutí vážíme a myslím si, že tito studenti ještě nikdy nešli tak rádi psát písemku...... Bohužel nevím, kdo všechno neváhal jednat a řešit naši situaci, přestože byla neděle a do zahájení maturit zbývalo už jen pár hodin. Proto Vás žádám o předání našeho poděkování a vyjádření vděčnosti všem těmto skvělým lidem

S pozdravem
Jitka Sekerová


Vážená paní magistro,
chtěla bych Vám moc poděkovat za vstřícné jednání a umožnění výjimky pro složení maturitní zkoušky maturantům z Orlové. Mohlo by mi to být jedno, protože bydlím již léta daleko a není to můj osobní problém, tedy je to celkově daleko. Ale jedno mi to není, protože jsem učitelka, bioložka, pocházím z Petřvaldu u Karviné a jsem matkou dítěte, které v této nepříznivé době také stojí na důležité vzdělávací životní křižovatce, i když o stupeň níže, než je maturita.

Po přečtení článku, že budou maturanti muset kvůli koronovaru a nešťastnému ohnisku v kraji složit zkoušku až na podzim, mi bylo velmi smutno. Hlavně z toho, že "to jinak nejde". A pak jsem při dalším hledání informací našla info o povolené výjimce, právě vámi, hygieniky, a v článku bylo uvedeno Vaše jméno. Potěšilo mě, že situace má řešení a že ti nebozí dospívající nebudou muset na své vzdělávací cestě doplatit na to, že někdo z nich je nakažený. Pochopitelně, že předpokládám, že nikdo z nich nebude mít zásadní zdravotní potíže, to si samozřejmě přeji na prvním místě, aby zůstali zdraví.

Nevím, kdo všechno participoval na zajištění výjimky, o tom jsem se nedočetla, ale pochopila jsem, že Hygienická stanice sehrála hlavní roli.

Protože jsem holka z Ostravska, opravdu mi to není jedno a jsem za to vděčná, ačkoliv neznám ani jednoho z maturantů ani nikoho z jejich příbuzných.

Díky za rozumný přístup, kdy nejen koronavirus, ale i legislativa (nebo kdo ví co ještě) "hážou klacky pod nohy".

Přeji hodně sil ve Vaší práci a velmi si vážím svého rodného kraje a lidí, kteří tam žijí. Protože evidentně neztrácejí nadhled a smysl pro realitu. Hodně zdraví!

Martina Röhlichová